Kontroler jakości (Wrocław)

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych oraz szkoleniami.

Na potrzeby naszego zespołu poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Kontrola jakości i naprawa podzespołów z branży motoryzacyjnej
• Kontrola wizualna i segregacja komponentów
• Używanie prostych narzędzi pomiarowych, takich jak: suwmiarka, wysokościomierz

Wymagania:
• Umiejętność wykonywania czynności zgodnie z instrukcją
• Dbałość o standardy i szczegóły w wykonywanej pracy
• Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej lub kontroli jakości
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym – III zmiany
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie oraz chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ na terenie zakładu produkcyjnego lidera w branży motoryzacyjnej
• Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym dodatki do wynagrodzenia zasadniczego)
• Szkolenia stanowiskowe i komfortowe warunki pracy (nowoczesna hala produkcyjna i zaplecze socjalne)
• Pracę w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku i/lub soboty)
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Inne stanowiska

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, prosimy o przesłanie cv poprzez Formularz. Aby zgłosić swoje CV Kliknik tutaj >>>

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami

invenio QD
invenio