Inżynier ds. procesu (obszar odlewni, Jelcz-Laskowice)

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.

Numer agencji zatrudnienia 17728.

W chwili obecnej na potrzeby naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

 Inżynier ds. procesu (obszar odlewni)
 Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
 Symbol ref.: 2020/12/IP

Zakres zadań:

  • Usprawnianie maszyn oraz procesów produkcyjnych
  • Usprawnienia przepływu materiałów produkcyjnych
  • Reagowanie na codzienne potrzeby działów produkcyjnych w zakresie procesu produkcji
  • Udział we wdrażaniu bo nowych maszyn i urządzeń
  • Wprowadzanie prewencyjnych oraz zaradczych środków pozwalających na utrzymanie wymaganych wskaźników jakościowych

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe techniczne (preferowane: Odlewnictwo, Automatyka i Robotyka, Mechatronika)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesów odlewniczych dla aluminium
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (1 roczny kontrakt dla firmy toyota)
  • Możliwość poznania najnowszych technologii
  • Pracę opartą o najwyższe standardy i zgodną z Lean Manufacturing
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie do posiłków, premia świąteczna, ubezpieczenie OC itp.)

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami

invenio