Inżynier jakości ds. dostawców (Tychy)

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia 17728.

W chwili obecnej na potrzeby naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier jakości ds. dostawców
Miejsce pracy: Tychy
Symbol ref.: 2021/01/IJD

Zakres zadań:

  • Sprawdzanie i zatwierdzanie PPAP od dostawców
  • Przeprowadzanie audytów VDA 6.3 u dostawców
  • Zarządzanie reklamacjami względem dostawców
  • Przeprowadzanie comiesięcznych ocen dostawców
  • Nadzór nad Incoming Inspection

   Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość standardów zatwierdzania procesu i część i do produkcji

Oferujemy:

•  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (kontrakt dla firmy z branży motoryzacyjnej)
•  Udział w intensywnym rozwoju zakładu produkcyjnego, w oparciu o najwyższe standardy
•  Nowoczesną infrastrukturę i dogodną lokalizację
•  Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów
•  Pracę stacjonarną w zakładzie w Tychach

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami

invenio