Inżynier wdrażania nowych projektów (Jelcz-Laskowice / Wałbrzych)

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia 17728.

W chwili obecnej na potrzeby naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier wdrażania nowych projektów
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice / Wałbrzych
Symbol ref.: 2019/06/MI

Zakres obowiązków:

  • Proces instalacji nowych maszyn w obszarze obróbki mechanicznej i montażu
  • Wprowadzanie nowych części do produkcji
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prób produkcyjnych
  • Usprawnienia i modyfikacje maszyn oraz procesów produkcyjnych
  • Analiza prób produkcyjnych

Wymagania:

  • Absolwent studiów wyższych technicznych (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn lub Mechatronika)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office i AutoCAD
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie z branży motoryzacyjnej
  • Wysokie standardy pracy (5S, wysokie standardy bezpieczeństwa, przejrzysta struktura itp.)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne i przyjazne podejście do pracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • 6 miesięczne szkolenie w zakładzie w Jelczu-Laskowice, następnie praca w lokalizacji wałbrzyskiej
  • Możliwość poznania najnowszych technologii (silniki hybrydowe)
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków itp.)
  • Pomoc w relokacji

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami

invenio