Menedżer ds. Handlowych (Siedlce)

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia 17728.

W chwili obecnej na potrzeby naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Menedżer ds. Handlowych
Miejsce pracy: Siedlce
Symbol ref.: 2021/01/MH

Zakres zadań:

  • Nadzorowanie i koordynowanie sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Inicjowanie projektów w zakresie tworzenia i rozwijania oferty handlowej
  • Współpraca z działem marketingu

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Znajomość branży metalowej

Oferujemy:

•       Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
•       Atrakcyjny system premiowania, związany z osiąganymi wynikami
•       Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji menedżerskich (pakiet szkoleń dopasowany do indywidualnych potrzeb)
•   Szansę poszerzenia doświadczenia zawodowego oraz zdobycia wiedzy
•       Przyjazne warunki pracy oraz jasne zasady działania
•       Sprecyzowany obszar odpowiedzialności

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami

invenio