Specjalista ds. Rekrutacji (Wrocław)

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.

W chwili obecnej na potrzeby naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Wrocław
Symbol ref.: 2020/12/SR

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie za pomocą różnych metod, w tym direct search,
  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym przygotowanie rekomendacji kandydatów,
  • tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • zarządzanie bazą kandydatów,
  • aktywna praca w systemie rekrutacyjnym zgodnie z RODO i przyjętymi w firmie standardami,
  • współtworzenie koncepcji, planowanie i wdrażanie rozwiązań rekrutacyjnych,
  • współpraca z kierownikiem w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych,
  • przygotowanie cyklicznych raportów, analiz, wskaźników mierzących efektywność podejmowanych działań rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy z LinkedIn i eRecruiter,
  • umiejętność korzystania z różnorodnych metod oraz technik rekrutacji i selekcji,
  • znajomość prawnych aspektów dotyczących prowadzenia rekrutacji i selekcji (w tym RODO),
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i duża łatwość budowania relacji,
  • inicjatywa w działaniu i poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczną nagrodę uznaniową,
  • przyjazną atmosferę pracy i wspierający się zespół,
  • możliwość realizacji ambitnych procesów w zakresie HR,
  • niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów,
  • dodatkowe benefity.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami

invenio